Продукція > SAMTEC > FFMD-05-D-13.00-01
FFMD-05-D-13.00-01
FFMD-05-D-13.00-01 Samtec
ffmd-2854320.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050" Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC plug,both sides; 330.2mm, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Cable/adapter structure: both sides; IDC plug, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Number of cores: 10, Number of pins: 2x 10, Cable length: 330.2mm, Cable structure: 10x30AWG, Insulation colour: grey, Shield structure: unshielded, Contact plating: nickel plated; tinned, Manufacturer series: Tiger Eye™, Cable length - inch: 13", Core diameter: 30AWG, Contact material: phosphor bronze, Kind of core: Cu; tinned, Insulator material: PVC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFMD-05-D-13.00-01 Виробник : SAMTEC ffmd-mkt.pdf ffmd.pdf Category: Cables IDC
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC plug,both sides; 330.2mm
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Cable/adapter structure: both sides; IDC plug
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Number of cores: 10
Number of pins: 2x 10
Cable length: 330.2mm
Cable structure: 10x30AWG
Insulation colour: grey
Shield structure: unshielded
Contact plating: nickel plated; tinned
Manufacturer series: Tiger Eye™
Cable length - inch: 13"