FFP15S60STU
FFP15S60STU onsemi / Fairchild
FFP15S60S_D-2313015.pdf
Виробник: onsemi / Fairchild
Rectifiers 600V 15A STEALTH2
на замовлення 4965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220-2L, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-220-2L, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.6 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 600 V.
Інші пропозиції FFP15S60STU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFP15S60STU Виробник : FSC ffp15s60s-d.pdf 10+ SOT23
FFP15S60STU FFP15S60STU Виробник : onsemi ffp15s60s-d.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220-2L
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-220-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.6 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 600 V