FFP19X6X6.5
FFP19X6X6.5 FERROCORE
ffp.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Ferrites for cables
Description: Ferrite: one-piece; 28AWG; 20Ω; A: 19mm; B: 6mm; C: 6.5mm; D: 13.5mm
Wire size: 28AWG
Manufacturer series: FFP
Ferrite application: for fast digital data transmision; for flat cable
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
Type of ferrite: one-piece
Tape pitch: 1.27mm
E dimension: 1.5mm
B dimension: 6mm
C dimension: 6.5mm
D dimension: 13.5mm
A dimension: 19mm
Number of cores: 10
Impedance at 25MHz: 20Ω
Impedance at 100MHz: 45Ω
на замовлення 5504 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Ferrite: one-piece; 28AWG; 20Ω; A: 19mm; B: 6mm; C: 6.5mm; D: 13.5mm, Wire size: 28AWG, Manufacturer series: FFP, Ferrite application: for fast digital data transmision; for flat cable, Core material: Ni-Zn ferromagnetic, Type of ferrite: one-piece, Tape pitch: 1.27mm, E dimension: 1.5mm, B dimension: 6mm, C dimension: 6.5mm, D dimension: 13.5mm, A dimension: 19mm, Number of cores: 10, Impedance at 25MHz: 20Ω, Impedance at 100MHz: 45Ω.
Інші пропозиції FFP19X6X6.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFP19X6X6.5 Виробник : FERROCORE Ферит: одноелементний; 28AWG; 20Ом; A: 19мм; Б: 6мм; C: 6,5мм; Жили: 10 Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт