Продукція > SAMTEC > FFSD-05-D-05.25-01-N
FFSD-05-D-05.25-01-N
FFSD-05-D-05.25-01-N Samtec
ffsd.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Low Profile Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assembly
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG, Version: polarisation key, Insulation colour: grey, Cable/adapter structure: both sides; IDC socket, Contact plating: gold-plated, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Shield structure: unshielded, Plating thickness: 10µm, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Cable length: 133.35mm, Number of pins: 2x 10, Number of cores: 10, Cable length - inch: 5.25", Core diameter: 30AWG, Cable structure: 10x30AWG, Manufacturer series: Tiger Eye™, Contact material: beryllium copper.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG
Version: polarisation key
Insulation colour: grey
Cable/adapter structure: both sides; IDC socket
Contact plating: gold-plated
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Shield structure: unshielded
Plating thickness: 10µm
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Cable length: 133.35mm
Number of pins: 2x 10
Number of cores: 10
Cable length - inch: 5.25"
Core diameter: 30AWG
Cable structure: 10x30AWG