Продукція > SAMTEC > FFSD-05-D-13.50-01-N
FFSD-05-D-13.50-01-N
FFSD-05-D-13.50-01-N Samtec
ffsd.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050" Low Profile Tiger Eye(TM) IDC Ribbon Cable Assembly
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Cable/adapter structure: both sides; IDC socket, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Number of cores: 10, Number of pins: 2x 10, Cable length: 342.9mm, Cable structure: 10x30AWG, Insulation colour: grey, Shield structure: unshielded, Version: polarisation key, Contact plating: gold-plated, Manufacturer series: Tiger Eye™, Cable length - inch: 13.5", Plating thickness: 10µm, Core diameter: 30AWG, Contact material: beryllium copper.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Cable/adapter structure: both sides; IDC socket
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Number of cores: 10
Number of pins: 2x 10
Cable length: 342.9mm
Cable structure: 10x30AWG
Insulation colour: grey
Shield structure: unshielded
Version: polarisation key
Contact plating: gold-plated
Manufacturer series: Tiger Eye™
Cable length - inch: 13.5"