Продукція > SAMTEC > FFSD-05-D-14.00-01-N
FFSD-05-D-14.00-01-N
FFSD-05-D-14.00-01-N SAMTEC
ffsd-mkt.pdf ffsd.pdf
Виробник: SAMTEC
Category: Cables IDC
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Number of pins: 2x 10
Cable/adapter structure: both sides; IDC socket
Contact material: beryllium copper
Insulation colour: grey
Manufacturer series: Tiger Eye™
Contact plating: gold-plated
Version: polarisation key
Shield structure: unshielded
Plating thickness: 10µm
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Cable length: 355.6mm
Number of cores: 10
Cable structure: 10x30AWG
Cable length - inch: 14"
Core diameter: 30AWG
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 30AWG, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Number of pins: 2x 10, Cable/adapter structure: both sides; IDC socket, Contact material: beryllium copper, Insulation colour: grey, Manufacturer series: Tiger Eye™, Contact plating: gold-plated, Version: polarisation key, Shield structure: unshielded, Plating thickness: 10µm, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Cable length: 355.6mm, Number of cores: 10, Cable structure: 10x30AWG, Cable length - inch: 14", Core diameter: 30AWG.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 1.17' (355.60mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 12 шт:
FFSD-05-D-14.00-01-N FFSD-05-D-14.00-01-N Виробник : Samtec ffsd.pdf Cable Assembly 0.35m 30AWG 0.635mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk