Продукція > SAMTEC > FFSD-15-D-10.00-01-N
FFSD-15-D-10.00-01-N
FFSD-15-D-10.00-01-N Samtec
ffsd.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Low Profile Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assembly
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 254mm, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Cable/adapter structure: both sides; IDC socket, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Number of cores: 30, Number of pins: 2x 30, Cable length: 0.254m, Cable structure: 30x30AWG, Insulation colour: grey, Shield structure: unshielded, Contact plating: gold-plated, Manufacturer series: Tiger Eye™, Cable length - inch: 10", Plating thickness: 10µm, Core diameter: 30AWG, Contact material: beryllium copper, Version: polarisation key.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC socket,both sides; 254mm
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Cable/adapter structure: both sides; IDC socket
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Number of cores: 30
Number of pins: 2x 30
Cable length: 0.254m
Cable structure: 30x30AWG
Insulation colour: grey
Shield structure: unshielded
Contact plating: gold-plated
Manufacturer series: Tiger Eye™
Cable length - inch: 10"
Plating thickness: 10µm
Core diameter: 30AWG
Contact material: beryllium copper
Version: polarisation key
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FFSD-15-D-10.00-01-N FFSD-15-D-10.00-01-N Виробник : SAMTEC SAMI-S-A0003128271-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: SAMTEC - FFSD-15-D-10.00-01-N - Flachbandkabel, IDC-Buchse auf IDC-Buchse, 30 -polig, 10 ", 254 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
tariffCode: 85444290
Anzahl der Positionen: 30
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 10
Steckverbinder auf Steckverbinder: IDC-Buchse auf IDC-Buchse
euEccn: NLR
Rastermaß des Steckverbinders: 1.27
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 254
usEccn: EAR99
Produktpalette: Tiger Eye FFSD
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 3 шт:
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 30
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)