Продукція > SAMTEC > FFTP-03-D-03.85-01
FFTP-03-D-03.85-01
FFTP-03-D-03.85-01 Samtec
fftp.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables Low profile twisted pair ribbon cable assembly
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Twisted Pair (Round), Length: 0.321' (97.79mm, 3.85"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 6, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Twisted Pair (Round)
Length: 0.321' (97.79mm, 3.85")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 6
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)