Продукція > SAMTEC > FFTP-05-D-03.85-01-N-R
FFTP-05-D-03.85-01-N-R
FFTP-05-D-03.85-01-N-R Samtec
fftp-2854247.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables Low profile twisted pair ribbon cable assembly, 0.050" pitch
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Reversed, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Twisted Pair (Round), Length: 0.321' (97.79mm, 3.85"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket, Reversed
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Twisted Pair (Round)
Length: 0.321' (97.79mm, 3.85")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)