Продукція > SAMTEC INC. > FFTP-13-D-08.77-01-N
FFTP-13-D-08.77-01-N
FFTP-13-D-08.77-01-N Samtec Inc.
fftp-xx-x-xx.xx-01-x-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Twisted Pair (Round)
Length: 0.731' (222.76mm, 8.77")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 26
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Twisted Pair (Round), Length: 0.731' (222.76mm, 8.77"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 26, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
FFTP-13-D-08.77-01-N FFTP-13-D-08.77-01-N Виробник : Samtec fmtp.pdf Cable Assembly 0.22m 30AWG 0.64mm 26 to 26 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Layer