Продукція > SAMTEC INC. > FFTP-25-D-03.85-01-N
FFTP-25-D-03.85-01-N
FFTP-25-D-03.85-01-N Samtec Inc.
fftp-xx-x-xx.xx-01-x-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Twisted Pair (Round)
Length: 0.321' (97.79mm, 3.85")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 50
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMTEC - FFTP-25-D-03.85-01-N - Flachbandkabel, IDC-Buchse auf IDC-Buchse, 50 -polig, 3.85 ", 97.79 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFTP, tariffCode: 85444290, Anzahl der Positionen: 50, productTraceability: No, Kabellänge - Imperial: 3.85, Steckverbinder auf Steckverbinder: IDC-Buchse auf IDC-Buchse, euEccn: NLR, Rastermaß des Steckverbinders: 1.27, hazardous: false, Kabellänge - Metrisch: 97.79, usEccn: EAR99, Produktpalette: Tiger Eye FFTP, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFTP-25-D-03.85-01-N FFTP-25-D-03.85-01-N Виробник : Samtec fftp-2854247.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Low profile twisted pair ribbon cable assembly, 0.050" pitch
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FFTP-25-D-03.85-01-N FFTP-25-D-03.85-01-N Виробник : SAMTEC 2610458.pdf Description: SAMTEC - FFTP-25-D-03.85-01-N - Flachbandkabel, IDC-Buchse auf IDC-Buchse, 50 -polig, 3.85 ", 97.79 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFTP