FFV36C0136K--
FFV36C0136K-- KYOCERA AVX
ffv3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 13UF 10% 900VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 150V
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 13 µF
Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm)
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 13UF 10% 900VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 150V, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 13 µF, Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV36C0136K-- FFV36C0136K-- Виробник : KYOCERA AVX ffv3.pdf Film Capacitors 900V 13uF
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FFV36C0136K-- Виробник : KYOCERA ffv3.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; H: 40mm; 13uF; 900VDC; Leads: radial; THT
Mounting: THT
Leads: radial
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 13µF
Body dimensions: 40x36mm
ESR value: 6.33mΩ
Height: 40mm
Terminal pitch: 25mm
Lead length: 25mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 900V DC