FFV36J0206K--
FFV36J0206K-- AVX Corporation
ffv3.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 20UF 10% 500VDC RAD 4LD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFV36J0206K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV36J0206K FFV36J0206K Виробник : AVX ffv3-776737.pdf Film Capacitors 500volt 20uF