FFVE4H0227K--
FFVE4H0227K-- Kyocera AVX
ffve_ffvi-3162691.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 300V 220uF 10%
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 300V, Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE4H0227K-- FFVE4H0227K-- Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 300V
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FFVE4H0227K-- FFVE4H0227K-- Виробник : KYOCERA AVX Components ffve-ffvi.pdf Cap Film 220uF 300V PET 10% Screw Mount Plastic Can 105°C