FFVE4H0407KJE
FFVE4H0407KJE KYOCERA AVX Components
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 400uF 300V PET 10% (84.5 X 51mm) Screw Mount Plastic Can 105°C
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE4H0407KJE FFVE4H0407KJE Виробник : KYOCERA AVX Components ffve-ffvi.pdf Cap Film 400uF 300V PET 10% (84.5 X 51mm) Screw Mount Plastic Can 105°C