FFVE6C0476KJE
ffve-ffvi.pdf
Код товару: 129999
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
FFVE6C0476KJE FFVE6C0476KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 900V 47uF 10%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FFVE6C0476KJE FFVE6C0476KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 47UF 10% 900VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 1.614" (41.00mm)
Capacitance: 47 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)