FFVE6U0107K7X
FFVE6U0107K7X KYOCERA AVX
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 100UF 10% 1.2KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 100 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 100UF 10% 1.2KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 100 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVE6U0107K7X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE6U0107K7X FFVE6U0107K7X Виробник : AVX ffve-ffvi-776591.pdf Film Capacitors 1200volts 100uF 10%