FFVI6A0227KJE
FFVI6A0227KJE KYOCERA AVX Components
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 220uF 700V PP 10% (84.5 X 64mm) Screw Mount Plastic Can 105°C
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVI6A0227KJE FFVI6A0227KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна
FFVI6A0227KJE FFVI6A0227KJE Виробник : KYOCERA AVX Components ffve-ffvi.pdf Cap Film 220uF 700V PP 10% (84.5 X 64mm) Screw Mount Plastic Can 105°C
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FFVI6A0227KJE FFVI6A0227KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 700V 220uF 10%