FG11-3SR.160.84
FG11-3SR.160.84 Davies Molding, LLC
FG11_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.299"
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 2.598" (66.00mm)
Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG11-3SR.160.84 - HANDLE W/ PB SWITCH, NYLON 6, 160MM, tariffCode: 39269097, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M6, euEccn: NLR, Griffmaterial: Nylon 6 (Polyamide 6), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 160mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FG11 Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG11-3SR.160.84 FG11-3SR.160.84 Виробник : DAVIES MOLDING FG11_Series.pdf Description: DAVIES MOLDING - FG11-3SR.160.84 - HANDLE W/ PB SWITCH, NYLON 6, 160MM
tariffCode: 39269097
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: M6
euEccn: NLR
Griffmaterial: Nylon 6 (Polyamide 6)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 160mm