Продукція > TDK > FG11X5R0J107MRT06
FG11X5R0J107MRT06
FG11X5R0J107MRT06 TDK
eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100uF 6.3volts X5R 20% Radial
на замовлення 1188 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG11X5R0J107MRT06 FG11X5R0J107MRT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R RADIAL