Продукція > TDK CORPORATION > FG11X7R1C156MRT06
FG11X7R1C156MRT06
FG11X7R1C156MRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 15 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG11X7R1C156MRT06 FG11X7R1C156MRT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 15 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
FG11X7R1C156MRT06 FG11X7R1C156MRT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 16volts X7R +/-20% LS=2.5mm