FG12-LH11.165.11
FG12-LH11.165.11 Davies Molding, LLC
FG12-LH_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.496"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Polyamide
Type: Drawer, Type
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 2.402" (61.00mm)
Length - Center to Center: 6.496" (165.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG12-LH11.165.11 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/ PA6, 165MM, Gewindemaß - Imperial: -, Gewindemaß - Metrisch: M6, Griffmaterial: Aluminium, Nylon 6 (Polyamide 6), Mittenabstand Montagelöcher: 165, Produktpalette: FG12-LH Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG12-LH11.165.11 FG12-LH11.165.11 Виробник : DAVIES MOLDING 3047108.pdf Description: DAVIES MOLDING - FG12-LH11.165.11 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/ PA6, 165MM