FG120-105B Same Sky (Formerly CUI Devices)
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN GUARD, 120 MM FAN, 105 X 105
Packaging: Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fan Accessories Fan guard, 120 mm fan, 105 x 105 mm, black oxide.
Інші пропозиції FG120-105B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG120-105B FG120-105B Виробник : Same Sky Fan Accessories Fan guard, 120 mm fan, 105 x 105 mm, black oxide