Продукція > TDK CORPORATION > FG14X7R1E335KRT06
FG14X7R1E335KRT06
FG14X7R1E335KRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 25volts X7R +/-10% LS=2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG14X7R1E335KRT06 FG14X7R1E335KRT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 25volts X7R +/-10% LS=2.5mm