Продукція > TDK CORPORATION > FG14X7S2A154KRT06
FG14X7S2A154KRT06
FG14X7S2A154KRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 100V X7S RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 0.15uF X7S 10% LS:2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG14X7S2A154KRT06 FG14X7S2A154KRT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 0.15uF X7S 10% LS:2.5mm