Продукція > TDK CORPORATION > FG14X7S2A684KRT06
FG14X7S2A684KRT06
FG14X7S2A684KRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 100V X7S RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 100volts X7S +/-10% LS=2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG14X7S2A684KRT06 FG14X7S2A684KRT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 100volts X7S +/-10% LS=2.5mm