FG16-02S.180.84
FG16-02S.180.84 Davies Molding, LLC
FG16-02, 05 Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 7.087"
Packaging: Tray
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Polyamide
Type: Drawer, Type
Height: 3.150" (80.00mm)
Length - Center to Center: 7.087" (180.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG16-02S.180.84 - HANDLE W/ PB SWITCH, PA 6/PVC, 180MM, tariffCode: 39269097, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: -, euEccn: NLR, Griffmaterial: Nylon 6 (Polyamide 6), PVC (Polyvinylchloride), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 180mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FG16 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG16-02S.180.84 FG16-02S.180.84 Виробник : DAVIES MOLDING FG16-02, 05 Series.pdf Description: DAVIES MOLDING - FG16-02S.180.84 - HANDLE W/ PB SWITCH, PA 6/PVC, 180MM
tariffCode: 39269097
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
Griffmaterial: Nylon 6 (Polyamide 6), PVC (Polyvinylchloride)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 180mm