Продукція > TDK CORPORATION > FG16X7R1E155KNT06
FG16X7R1E155KNT06
FG16X7R1E155KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 25volts X7R +/-10% LS=2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG16X7R1E155KNT06 FG16X7R1E155KNT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 25volts X7R +/-10% LS=2.5mm