Продукція > TDK CORPORATION > FG16X7R2A334KNT06
FG16X7R2A334KNT06
FG16X7R2A334KNT06 TDK Corporation
FG16X7R2A334KNT06.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG16X7R2A334KNT06 FG16X7R2A334KNT06 Виробник : TDK Corporation FG16X7R2A334KNT06.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
FG16X7R2A334KNT06 FG16X7R2A334KNT06 Виробник : TDK FG16X7R2A334KNT06.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 0.33uF X7R 10% LS:2.5mm