Продукція > TDK CORPORATION > FG18C0G1H050CNT06
FG18C0G1H050CNT06
FG18C0G1H050CNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 5PF 50V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 5 pF
на замовлення 1845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5PF 50V C0G RADIAL, Tolerance: ±0.25pF, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG18C0G1H050CNT06 FG18C0G1H050CNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 50V 5pF C0G 0.25pF LS:2.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
FG18C0G1H050CNT06 FG18C0G1H050CNT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 5PF 50V C0G RADIAL
Tolerance: ±0.25pF
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 5 pF