Продукція > TDK CORPORATION > FG18X7R1H153KNT06
FG18X7R1H153KNT06
FG18X7R1H153KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 50V 0.015uF X7R 10% LS:2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG18X7R1H153KNT06 FG18X7R1H153KNT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 657 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
FG18X7R1H153KNT06 FG18X7R1H153KNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Cap Ceramic 0.015uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
на замовлення 21 шт:
FG18X7R1H153KNT06 FG18X7R1H153KNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 50V 0.015uF X7R 10% LS:2.5mm