Продукція > TDK > FG20C0G2J223JNT06
FG20C0G2J223JNT06
FG20C0G2J223JNT06 TDK
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.022UF 630V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 417 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 630V C0G RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG20C0G2J223JNT06 FG20C0G2J223JNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 0.022UF 630V C0G RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
FG20C0G2J223JNT06 FG20C0G2J223JNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 630V 0.022uF C0G 5% LS:5mm