Продукція > TDK CORPORATION > FG20X5R0J686MRT06
FG20X5R0J686MRT06
FG20X5R0J686MRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 68uF 6.3volts X5R +/-20% LS=5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG20X5R0J686MRT06 FG20X5R0J686MRT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL
товару немає в наявності
FG20X5R0J686MRT06 FG20X5R0J686MRT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 68uF 6.3volts X5R +/-20% LS=5mm