Продукція > TDK CORPORATION > FG20X7R1E335KNT06
FG20X7R1E335KNT06
FG20X7R1E335KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 25V 3.3uF X7R 10% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG20X7R1E335KNT06 FG20X7R1E335KNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 25V 3.3uF X7R 10% LS:5mm