Продукція > TDK CORPORATION > FG22C0G2W473JNT06
FG22C0G2W473JNT06
FG22C0G2W473JNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 450V C0G RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 450V C0G RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG22C0G2W473JNT06 FG22C0G2W473JNT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 450V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 206 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FG22C0G2W473JNT06 FG22C0G2W473JNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 450V 0.047uF C0G 5% LS:5mm