Продукція > TDK > FG22X7R1C336MRT06
FG22X7R1C336MRT06
FG22X7R1C336MRT06 TDK
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 33UF 16V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 33UF 16V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG22X7R1C336MRT06 FG22X7R1C336MRT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 16V 33uF X7R 20% LS:5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
FG22X7R1C336MRT06 FG22X7R1C336MRT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 33UF 16V X7R RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF