Продукція > TDK CORPORATION > FG22X7R2A155KNT06
FG22X7R2A155KNT06
FG22X7R2A155KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 100volts X7R +/-10% LS=5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG22X7R2A155KNT06 FG22X7R2A155KNT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 100volts X7R +/-10% LS=5mm