Продукція > TDK CORPORATION > FG23C0G2A154JNT00
FG23C0G2A154JNT00
FG23C0G2A154JNT00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 100V C0G RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 100V C0G RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FG23C0G2A154JNT00 FG23C0G2A154JNT00 Виробник : TDK pgurl_83064479570788.pdf Cap Ceramic 0.15uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C Bulk