Продукція > TDK CORPORATION > FG23X7R1H106KRT06
FG23X7R1H106KRT06
FG23X7R1H106KRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 50V X7R RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 784 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG23X7R1H106KRT06 FG23X7R1H106KRT06 Виробник : TDK pgurl_83240833633979.pdf Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
FG23X7R1H106KRT06 FG23X7R1H106KRT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF