Продукція > TDK CORPORATION > FG23X7T2E225KNT00
FG23X7T2E225KNT00
FG23X7T2E225KNT00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 250V X7T RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 181 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 250V X7T RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG23X7T2E225KNT00 FG23X7T2E225KNT00 Виробник : TDK pgurl_83292754986675.pdf Cap Ceramic 2.2uF 250V X7T 10% Radial 5mm 125°C Bulk