Продукція > TDK CORPORATION > FG24C0G2A333JRT06
FG24C0G2A333JRT06
FG24C0G2A333JRT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 1829 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG24C0G2A333JRT06 FG24C0G2A333JRT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 0.033uF C0G 5% LS:5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
FG24C0G2A333JRT06 FG24C0G2A333JRT06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF