Продукція > TDK CORPORATION > FG24C0G2A822JNT00
FG24C0G2A822JNT00
FG24C0G2A822JNT00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 8200PF 100V C0G RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 8200pF C0G 5% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG24C0G2A822JNT00 FG24C0G2A822JNT00 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 8200pF C0G 5% LS:5mm