Продукція > TDK CORPORATION > FG24C0G2E392JNT00
FG24C0G2E392JNT00
FG24C0G2E392JNT00 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3900PF 250V C0G RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900pF 250volts C0G 5% Radial LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG24C0G2E392JNT00 FG24C0G2E392JNT00 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900pF 250volts C0G 5% Radial LS:5mm