Продукція > TDK CORPORATION > FG24X7R1C684KNT06
FG24X7R1C684KNT06
FG24X7R1C684KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 16V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 16V 0.68uF X7R 10% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG24X7R1C684KNT06 FG24X7R1C684KNT06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 16V 0.68uF X7R 10% LS:5mm