Продукція > TDK CORPORATION > FG24X7R2E332KNT06
FG24X7R2E332KNT06
FG24X7R2E332KNT06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 250V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3300pF 250volts X7R +/-10% LS=5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG24X7R2E332KNT06 FG24X7R2E332KNT06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fg_en-775693.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3300pF 250volts X7R +/-10% LS=5mm