FG7-01.GC160.01
FG7-01.GC160.01 DAVIES MOLDING
FG7-01-04_Series.pdf
Виробник: DAVIES MOLDING
Description: DAVIES MOLDING - FG7-01.GC160.01 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/PA 6, 160MM
tariffCode: 76169990
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: M6
euEccn: NLR
Griffmaterial: Aluminum, Nylon 6 (Polyamide 6)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 160mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: FG7 Series
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG7-01.GC160.01 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/PA 6, 160MM, tariffCode: 76169990, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M6, euEccn: NLR, Griffmaterial: Aluminum, Nylon 6 (Polyamide 6), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 160mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FG7 Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG7-01.GC160.01 FG7-01.GC160.01 Виробник : Davies Molding, LLC FG7-01-04_Series.pdf Description: HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299"
Packaging: Tray
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Drawer, Type
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 3.110" (79.00mm)
Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm)