FG7-02.GC220.04
FG7-02.GC220.04 Davies Molding, LLC
FG7-02-05_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE ALUMINUM MTG CTR 8.661"
Packaging: Bulk
Thread/Screw/Hole Size: M6
Length - Center to Center: 8.661" (220.00mm)
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG7-02.GC220.04 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/PA 6, 220MM, tariffCode: 76169990, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M6, euEccn: NLR, Griffmaterial: Aluminum, Nylon 6 (Polyamide 6), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 220mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FG7 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG7-02.GC220.04 FG7-02.GC220.04 Виробник : DAVIES MOLDING 3047121.pdf Description: DAVIES MOLDING - FG7-02.GC220.04 - HANDLE W/ PB SWITCH, ALUM/PA 6, 220MM
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 220mm