FG7-04.GA160.01
FG7-04.GA160.01 Davies Molding, LLC
FG7-01-04_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299"
Packaging: Tray
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 3.110" (79.00mm)
Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm)
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - FG7-04.GA160.01 - HANDLE W/ PB/E-STOP SW, ALUM/PA 6, 160MM, tariffCode: 76169990, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M6, euEccn: NLR, Griffmaterial: Aluminum, Nylon 6 (Polyamide 6), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 160mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FG7 Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FG7-04.GA160.01 FG7-04.GA160.01 Виробник : DAVIES MOLDING FG7-01-04_Series.pdf Description: DAVIES MOLDING - FG7-04.GA160.01 - HANDLE W/ PB/E-STOP SW, ALUM/PA 6, 160MM
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 160mm