FGH40N60SFTU
FGH40N60SFTU Fairchild Semiconductor
FAIR-S-A0002366253-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Fairchild Semiconductor
Description: INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO
Packaging: Bulk
на замовлення 13230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 112
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - FGH40N60SFTU - IGBT, Universal, 80 A, 2.3 V, 290 W, 600 V, TO-247AB, 3 Pin(s), tariffCode: 85412900, Transistormontage: Durchsteckmontage, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kollektor-Emitter-Sättigungsspannung: 2.3V, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 290W, Bauform - Transistor: TO-247AB, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, Kollektor-Emitter-Spannung, max.: 600V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Kontinuierlicher Kollektorstrom: 80A, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FGH40N60SFTU FGH40N60SFTU Виробник : ON Semiconductor fgh40n60sf-d.pdf Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 290W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 419 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 148
на замовлення 290 шт:
Мінімальне замовлення: 148
FGH40N60SFTU FGH40N60SFTU Виробник : onsemi / Fairchild FGH40N60SF_D-2313300.pdf IGBTs N-CH / 40A 600V FS Planar
на замовлення 534 шт:
Мінімальне замовлення: 2
FGH40N60SFTU FGH40N60SFTU Виробник : ONSEMI 2304357.pdf Description: ONSEMI - FGH40N60SFTU - IGBT, Universal, 80 A, 2.3 V, 290 W, 600 V, TO-247AB, 3 Pin(s)
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kollektor-Emitter-Sättigungsspannung: 2.3V
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 290W
Bauform - Transistor: TO-247AB
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
Kollektor-Emitter-Spannung, max.: 600V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Kontinuierlicher Kollektorstrom: 80A
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
Мінімальне замовлення: 3
FGH40N60SFTU Виробник : ONS/FAI FGH40N60SF.pdf IGBT 600V 80A 290W TO-247 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
FGH40N60SFTU FGH40N60SFTU Виробник : onsemi fgh40n60sf-d.pdf Description: IGBT FIELD STOP 600V 80A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.9V @ 15V, 40A
Supplier Device Package: TO-247-3
IGBT Type: Field Stop
Td (on/off) @ 25°C: 25ns/115ns
Switching Energy: 1.13mJ (on), 310µJ (off)
Test Condition: 400V, 40A, 10Ohm, 15V
Gate Charge: 120 nC
Current - Collector (Ic) (Max): 80 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 120 A
Power - Max: 290 W