Продукція > HRS > FH12-33S-0.5SH
FH12-33S-0.5SH HRS
FH12.pdf
Виробник: HRS
06+
на замовлення 62000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 33POS 0.5MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Zero Insertion Force (ZIF), Contact Finish: Tin-Lead, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 33, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Locking Feature: Flip Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyamide (PA), Nylon, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Інші пропозиції FH12-33S-0.5SH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FH12-33S-0.5SH Виробник : Hirose Electric Co Ltd FH12.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 33POS 0.5MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Contact Finish: Tin-Lead
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 33
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Locking Feature: Flip Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Polyamide (PA), Nylon
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin-Lead
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 33
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination: Solder
Locking Feature: Flip Lock
FFC, FCB Thickness: 0.30mm